ViviComb Twój sposób na bujną fryzurę

ViviComb to urządzenie, które zostało dokładnie przetestowane, sprawdzone i opisane przez niezależne instytucje, a jego skuteczność została potwierdzona zarówno w leczeniu łysienia u kobiet, jak i mężczyzn. Dzisiaj jest to jedna z najwygodniejszych metod pomagająca poradzić sobie z problemem nadmiernego wypadania włosów. O wysokiej skuteczności i co równie ważne: dostępna do użytku w domu.

Laserowy grzebień – sposób działania?

Laserowy grzebień to produkt innowacyjny. Dostosowany do użytku zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Radzący sobie z wypadaniem włosów o różnym podłożu: genetycznym, uwarunkowanym zmianami hormonalnymi, stosowaniem nieprawidłowej diety, czy stresem. Stosowany systematycznie trzy razy w tygodniu po kilka minut może przynieść bardzo dobre efekty.

Podstawowy sposób działania laserowego grzebienia opiera się na wykorzystaniu technologii laserowej LLLT. Skrót ten tłumaczy się jako Low Level Laser Technology, czyli niskoenergetyczna terapia laserowa, która wyróżnia się wykorzystaniem wiązki lasera o małej mocy oraz średniej długości fali świetlnej. W ten sposób ViviComb łączy 12 takich wiązek, tworząc spójne, skondensowane światło. To z boku obserwuje się jako czerwone podświetlenie obszaru elektromagnetycznego.

Konstrukcja grzebienia ma rozplanowane w taki sposób ząbki, by dobrze odgarniać włosy i w ten sposób móc trafiać wiązką światła bezpośrednio na skórę, a przez nią do głębszych tkanek. Najciekawsze jest jednak to, co się dzieje dalej. Mianowicie sam proces leczenia.

Światło docierające głęboko pod skórę zaczyna proces odżywiania i regeneracji, sprawia, że procesy międzykomórkowe przebiegają w prawidłowy sposób, a same komórki budzą się ze swoistego letargu. W ten sposób można uzyskać efekt odbudowy mieszków włosowych, co z kolei pozwala przygotować je do wydawania nowych łodyg. Włosy dostają dodatkową moc, przygotowującą je do wzrostu, a znajdujące się naokoło tkanki, dzięki poprawie mikrokrążenia, zaopatrywane są lepiej w cenne substancje odżywcze.

Pisząc jeszcze inaczej: łysienie obserwuje się wtedy, kiedy większość włosów znajduje się w fazie spoczynku i na etapie wypadania. Grzebień laserowy ViviComb z kolei pozwala zwrócić organizmowi harmonię, czyli sprawić, że większość włosów wchodzi w etap aktywnego wzrostu, co z boku pozwala podziwiać je jako gęste i mocne łodygi, przymocowane do skóry oraz odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

ViviComb a skuteczność

Najlepiej oceniać skuteczność preparatu na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych. Na ich tle urządzenie wypada całkiem dobrze. Laserowy grzebień został poddany aż siedmiokrotnemu testowaniu, przeprowadzonemu przez różne instytucje. W ten sposób udało się potwierdzić jego wysoką efektywność (ponad 90% osób po kuracji uznało działanie grzebienia za bardzo skuteczne i godne rekomendacji), na drugim miejscu wymieniano równie ważny: brak skutków ubocznych stosowania urządzenia.

Badanie skuteczności ViviComb zostało sprawdzone na osobach różnych narodowości, posiadających różną strukturę włosów. Badani z 150 krajów najczęściej cierpiący na łysienie typu androgenowego uzyskali satysfakcjonujące efekty już po kilku tygodniach stosowania urządzenia.

Następne testy przeprowadzono w 2010 roku. Dwa poświęcono testowaniem produktu na łysienie u kobiet oraz dwa dotyczyły zwalczania skutków wypadania włosów u mężczyzn. Badaniom poddano osoby w wieku między 25 a 60 rokiem życia. Okres obserwacji testujących grzebień osób zamykał się w sześciu miesiącach. Zmiany, jakie wprowadziło urządzenie, zbadano dwukrotnie: w 16 oraz 26 tygodniu stosowania. Okazało się, że po sześciu miesiącach stosowania 100% badanych zaobserwowało pozytywne zmiany: wzrost włosów, z tym, że średnią okazało się 20% gęściejsza fryzura niż przed rozpoczęciem badania.

Łatwość stosowania

Niewątpliwym atutem ViviComb jest również łatwość stosowania urządzenia, które jest lekkie, poręczne i do jego używania nie potrzeba kabli. ViviComb jest ponadto intuicyjny w obsłudze oraz został wyposażony w praktyczną stację ładującą, na którą odstawiając grzebień po jego użyciu, sprawiamy, że jest on gotowy do wykorzystania zawsze, gdy tego potrzebujemy.

Do stosowania ViviComb nie potrzeba sporej ilości czasu. Producent informuje, że najlepsze efekty otrzymamy, sięgając po urządzenie trzy razy w tygodniu, przesuwając go po skórze głowy przez około osiem minut, maksymalnie kwadrans. Tak krótki czas pozwala znaleźć chwilę na dbanie o siebie zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne. Niewątpliwym atutem jest również to, że po uruchomieniu ViviComb możemy połączyć jego stosowanie z oglądaniem telewizji lub przykładowo czytaniem prasy.

Plusem jest również inna cecha urządzenia. Terapia ViviComb może być łączona ze stosowaniem innych metod na łysienie. Nie musimy rzecz jasna tego robić, bo grzebień na łysienie to urządzenie bardzo skuteczne, jednak warto taką ewentualność wziąć pod uwagę wtedy, kiedy zależy nam na szybkich efektach i zintensyfikowaniu działania. ViviComb poleca się stosować po przeszczepie włosów, u osób, które chcą skrócić rekonwalescencję oraz sprawić, że odrastające włosy będą gęściejsze oraz zdrowsze.

Odpowiedź do artykułu “ViviComb Twój sposób na bujną fryzurę

  1. bogusław

    Ja od półtora roku staram się w jakiś sposób pokonać nadmierne wypadanie włosów. Próbowałem wielu sposobów, ale nie zawsze przynosiły one zbyt dobre i trwałe efekty. Ostatnio kolega (który tez ma problem z łysieniem) zaproponował mi, abym zapoznał się z takim rankingiem http://vivicombnalysienie.pl/ , a następnie, żebym wybrał jeden z polecanych produktów. Powiem szczerze, że jakoś sceptycznie do tego pomysłu podszedłem, ale jednak się skusiłem. Już od kilkunastu miesięcy stosuję produkt i jest wyraźna poprawa. Mam nadzieję, że już wkrótce efekty jeszcze bardziej pozytywnie mnie zaskoczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też: