Silvets na odchudzanie – opinie, cena i skład

Czy dobre tabletki na spalanie tłuszczu mogą bazować na jagodzie Acai? Oczywiście, bo chociaż jagody Acai, trudno uznać za naturalne fat burnery, to dodanie ich do suplementów mających za zadanie usprawnienie spalania jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Z tego powodu chcemy dziś zarekomendować ⇒ Silvets – suplement bazujący na brazylijskich jagodach i wzbogacony o dodatki, które sprawiają, że można go uznać za naprawdę dobre tabletki na spalanie tłuszczu.

Czym jest Silvets? Co to za tabletki?

Suplement diety należy do grupy naturalnych tabletek na odchudzanie. To na tym polu sprawdza się najlepiej, bo został pod tym kątem skomponowany. Zawiera wyłącznie naturalne składniki o działaniu silnie wspomagającym redukcję tkanki tłuszczowej. Oprócz jagody Acai, na której te tabletki bazują, znajdziesz tu również zieloną herbatę, l-karnitynę, guaranę, kapsaicynę i piperynę.

Każdy z tych składników ma potwierdzone naukowo właściwości odchudzające.

Komu pomoże Silvets?

Praktycznie każdemu, kto się odchudza. To suplement, który przyspiesza ten proces. Nadaje się dla kobiet i mężczyzn. Jeśli masz tzw. “brzuch piwny” też na pewno ci pomoże. Najbardziej przydatny jest jednak chyba dla osób, które mają problemy ze zrzuceniem nadwagi i ich waga spada zbyt wolno. Już wyjaśniam dlaczego.

Lata złych nawyków żywieniowych, naprzemiennego tycia, chudnięcia, efektu jo-jo skutkują rozregulowaniem wszystkich procesów fizjologicznych. Nawet osoby o wyjątkowo silnej woli są narażone na działanie różnych bodźców, które torpedują wręcz odchudzanie.

Przejawia się to napadami wilczego głodu, zniżkami nastroju, brakiem energii i doprowadza w końcu do tego, że osoby te poddają się dyktaturze rozregulowanego organizmu. Wytrwanie na diecie, czy w rygorze ćwiczeń w takich warunkach staje się wręcz niemożliwością.

W takiej sytuacji przyda się pomoc. Każda. Pomoc może mieć formę:

 • grupy wsparcia,
 • regularnych wizyt u dietetyków,
 • opieki osobistego trenera.

Na skorzystanie z takiego wsparcia decydują się nieliczni. Większość osób decyduje się na suplementację, która “nastawia” procesy fizjologiczne na właściwe tory, tak by odchudzanie przestało być wyzwaniem ponad siły słabego przecież i z natury dość leniwego i wygodnego człowieka.

W tej właśnie sytuacji przydaje się Silvets. 

Jak działa suplement (właściwości Silvets)?

Dzięki zawartości wielu składników o skuteczności udowodnionej badaniami (z pewnych względów to naprawdę ważne) Silvets pomaga uporać się:

 • z nadmiernym apetytem
 • zbyt wolnym metabolizmem
 • brakiem energii

Dodatkowo wspomaga odchudzanie poprzez:

 • zwiększenie lipolizy (spalania tłuszczu) i termogenezy,
 • zwiększenie wydolności organizmu,
 • lepszą regenerację.

Takim działaniem mogą poszczycić się naprawdę nieliczne suplementy, a Silvets jest jednym z najlepszych.

Swoje właściwości zawdzięcza składowi. Takiego połączenia składników nie znajdziesz w innych suplementach na naszym rynku.

Skład suplementu

W składzie Silvets znajdziesz między innymi:

 • ekstrakt z jagody acai – który ma silne właściwości przeciwutleniające, zawiera moc polifenoli. Acai wspomaga odchudzanie jak żaden inny owoc,
 • kapsaicynę – to silny naturalny spalacz tłuszczu w postaci ekstraktu z ostrych papryczek. Kapsaicyna przyspiesza spalanie tłuszczu m.in. przez zwiększenie termogenezy,
 • kofeina – to silny, łagodnie ale długofalowo działający spalacz, tu w formie ekstraktu z guarany. Musisz wiedzieć, że kofeina wspomaga lipolizę czyli rozpad komórek tłuszczowych,
 • ekstrakt z czarnego pieprzu to silny spalacz tłuszczu ze względu na zawartość piperyny (bioperine). Ma działanie podobne do kapsaicyny, a przy okazji zwiększa skuteczność suplementu, bo poprawia przyswajalność aktywnych składników,
 • mnóstwo polifenoli i akcelerator (przyspieszacz) metabolizmu w postaci ekstraktu z zielonej herbaty. Zielona herbata to bodaj najzdrowsza i najlepiej przebadana roślina o działaniu wspomagającym odchudzanie,
 • L-karnitynę w formie winianu. Ta substancja również przyspiesza spalanie tłuszczu, a dodatkowo wspomaga regenerację potreningową,
 • chrom, który redukuje na apetyt na słodycze.

Zauważ, że składniki są całkowicie naturalne i dzięki temu te tabletki na odchudzanie są bardzo bezpieczne. musisz

Dzięki składowi Silvets bije na głowę inne preparaty.

Reasumując: suplement zadziała, nawet jeśli jesteś osobą bardzo oporną na odchudzanie.
Sprawdź skład, dostępność i cenę na stronie producenta

Opinie o Silvets

Znajdziesz je między innymi na > tej stronie. To opinie osób, które stosowały Silvets i są zadowolone z uzyskanych efektów.

Czy zdarza się spotkać w sieci opinie negatywne? Oczywiście, że tak, przy czym niezadowolenie bardzo często wynika z faktu, że kapsułki pokazują swoją skuteczność dopiero po pewnym czasie od rozpoczęcia suplementacji, przy czym suplementacja ta musi być regularna. Trzeba dać im przynajmniej dwa tygodnie, a optymalnie miesiąc i dopiero po tym czasie oceniać uzyskane efekty. Co prawda już pierwsze tabletki dają efekty w postaci obniżenia apetytu, ale zauważalny spadek wagi pojawia się nieco później.

Kolejną kwestią jest też to, że opinie negatywne czy to w blogach czy na stronach typu forum są często umieszczane przez osoby, które nie robią nic innego w celu schudnięcia. Tymczasem ze słodyczami czy słodzonymi napojami, fast foodami etc. nic nie wygra. Z tych produktów należy bezwzględnie zrezygnować przy odchudzaniu.

Skutki uboczne, dawkowanie

Czy te tabletki na odchudzanie mają skutki uboczne? Zdecydowanie nie. W każdym razie w zdecydowanej większości przypadków są całkowicie bezpieczne. Należy jedynie pamiętać, by stosować je zgodnie z zaleceniami producenta. Przekraczanie zalecanej dawki nie jest rozsądne, tym bardziej, że kapsułki zawierają substancje o działaniu pobudzającym organizm.

Jak w takim razie powinno wyglądać prawidłowe dawkowanie? Producent zaleca przyjmowanie od 2 do 4 kapsułek dziennie. Najlepiej brać je w trakcie posiłku, choć można również przed nim – popijając przynajmniej szklanką wody.

Gdzie kupić Silvets i jaka jest jego cena?

W zależności od wybranej opcji za opakowanie tabletek trzeba zapłacić od 79 do 159 zł. Jedno opakowanie wystarcza na miesiąc suplementacji.

Czy można kupić Silvets na Allegro albo przez serwis Ceneo? Teoretycznie tak, w praktyce znacznie bardziej opłacalne są zakupy na stronie producenta. Przed zakupem koniecznie upewnij się co do tego, że kupujesz oryginalny produkt (u producenta masz tę pewność). A to dlatego, że na oryginalne tabletki Silvets otrzymasz gwarancję, dzięki której w razie niezadowolenia będziesz mógł / mogła odzyskać wydane na niego pieniądze. Szczegóły gwarancji opisane są na oficjalnej stronie Silvets.pl.

W sklepie producenta możesz zamówić go znacznie taniej. Sklep jest pod adresem >>> Silvets.pl.

Tanie pakiety dostępne są >>> tutaj.

Natomiast jeśli chcesz wypróbować tylko jedno opakowanie najtańszą opcją jest zakup w ofercie specjalnej, sprawdź >>> Silvets.pl – Oferta Specjalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też: