Profolan – tabletki na wypadanie włosów: opinie, cena, skład

Męskie łysienie warunkowane jest wrażliwością mieszków włosowych na działanie androgenów. W tym kontekście Profolan to tabletki idealne, bo z jednej strony blokują androgeny, a konkretnie DHT, a z drugiej – wzmacniają mieszki włosowe i intensyfikują proces wytwarzania włosów. Zobacz jak dokładnie działa Profolan, jakie ma skutki uboczne i efekty działania. Czy nadaje się dla kobiet, gdzie go kupić i czy warto.

>>> Poznaj lepiej działanie Profolanu

Skład dobrano tak, by działał na każdy aspekt wzrostu i kondycji włosów. Tabletki Profolan jednocześnie zapobiegają łysieniu, stymulują porost włosów i chronią je przed utratą koloru.

Skład Profolanu

Profolan ma skład różny od większości tabletek na wypadanie włosów. I choć znajdziesz w nim też znane ci wcześniej składniki, to receptura jest naprawdę wyjątkowa. Wykorzystano w niej zioła, aminokwasy oraz witaminy i minerały, których wpływ na mechanizmy łysienia i porostu włosów wielokrotnie potwierdzono badaniami.

Na szczególną uwagę zasługują:

  • Kompleks Grow3 – czyli baza preparatu, składający się z ekstraktów pozyskanych z pokrzywy i skrzypu polnego oraz l-cysteiny. Ten właśnie składnik działa antyandrogennie (blokuje DHT) oraz stymulująco na porost włosów, jednak nie działałby tak intensywnie i satysfakcjonująco >>> sprawdź oceny i opinie, gdyby do Profolanu nie dodano tauryny oraz witamin i minerałów chroniących włosy i wspomagających regenerację tkanek.
  • Tauryna – składnik suplementów doskonale znanych i stosowanych głównie przez aktywnych sportowców (zawodowych i amatorów), jest jednocześnie składnikiem niezbędnym do prawidłowego wzrostu włosów, to ona sprawia, że nie tylko organizm, ale i mieszki włosowe otrzymują zastrzyk energii i są w stanie funkcjonować z optymalną intensywnością.
  • Witaminy i minerały (witaminy B, cynk, miedź etc.) – chronią włosy przed stresem oksydacyjnym, stymulują regenerację, nadają włosom odpowiednią strukturę i połysk.

Jak widzisz skład nie jest być może bardzo rozbudowany, a mimo to występujące tu składniki osiągają bardzo wysoką skuteczność. Decydujący jest dobór poszczególnych składowych oraz fakt, że osiągają one efekt synergii – współpracują i wzajemnie wzmacniają swoje działanie.

Profolan – efekty

Skuteczność Profolanu oceniono na 90%. Niezależnie od wyników badań ekspertów, opinie użytkowników potwierdzają wysoki poziom zadowolenia ze stosowania preparatu.

Jednym słowem efekty na pewno się pojawią i będą wyraźnie zauważalne.

Skuteczność rzędu 90% można uznać za więcej, niż satysfakcjonującą, tym bardziej że plasuje ona Profolan wśród najlepiej działających (jak dotąd) topowych środków na porost włosów u mężczyzn.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak dokładnie działa Profolan w perspektywie trzech miesięcy polecam recenzję na stronie > Preparatynalysienie.pl – recenzja Profolanu po trzech miesiącach używania.

Kiedy te efekty się pojawią? Użytkownicy Profolanu mają bardzo różne doświadczenia na tym polu. Bardzo wielu reaguje na tabletki już po miesiącu stosowania, jednak najczęściej efekty są wyraźnie zauważalne po dwóch – trzech miesiącach.

Czy Profolan ma skutki uboczne?

Profolan jest ukierunkowany na zwalczanie łysienia androgenowego, jednocześnie postarano się o to, by był łagodny dla męskiego organizmu (jako całości), toteż kapsułki nie powodują żadnych skutków ubocznych. Są łagodne dla układów i narządów oraz męskiej fizjologii, ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich procesów decydujących o sprawności seksualnej. Profolan w żaden sposób jej nie zaburza.

Nie musisz też obawiać się, że Profolan w jakikolwiek sposób zachwieje twój balans hormonalny. Na pewno tak się nie stanie, bo to produkt, który nie wpływa bezpośrednio na hormony.

Kolejną ważną właściwością, o której warto wspomnieć jest łatwa przyswajalność suplementu. Nie powoduje on też żadnych dolegliwości żołądkowych czy problemów trawiennych. Pod tym względem również jest stuprocentowo bezpieczny.

Czy Profolan nadaje się dla kobiet?

Producent adresuje Profolan głównie do mężczyzn i to mężczyźni najlepiej skorzystają na suplementacji. Jednak nie ma żadnych przeciwwskazań co do tego, by Profolan stosowały również kobiety. Składniki zawarte w suplemencie w równym stopniu stymulują wzrost włosów u przedstawicieli obojga płci i ani mężczyznom ani kobietom nie szkodzą. Ponieważ jednak są to składniki dobrane pod kątem łysienia typowo androgenowego – to osoby z tym konkretnym typem łysienia odniosą największe korzyści z suplementacji.

Zanim jednak zdecydujecie się drogie panie na zakup Profolanu polecam waszej uwadze >>> Locerin – nowość na wypadanie i porost włosów. Locerin wydaje się lepszy o tyle, że w przypadku kobiet działa na naprawdę wszystkie problemy z włosami. I to niezależnie od tego, co jest przyczyną wypadania włosów.

I tu kolejna uwaga: Locerin mogą brać również mężczyźni, których włosy przerzedzają się z przyczyn innych niż łysienie androgenowe. Bo jednak na łysienie androgenowe Profolan jest lepszy.

Czy istnieje jakiś zamiennik dla Profolanu?

Próbowaliśmy taki znaleźć, ale się nie udało. Kluczowy jest tu kompleks Grow3, którego formuła jest opatentowana i nie występuje w innych suplementach dostępnych na polskim rynku.

Możesz oczywiście próbować suplementować się tymi substancjami (ekstraktami, ziołami, minerałami, aminokwasami), które wymieniono na etykiecie Profolanu, jednak w praktyce to trudne zadanie. Choćby z tego względu, że ważne są m.in. proporcje.

Gdybyśmy jednak koniecznie mieli polecać coś konkretnego, to wspomniany wyżej Locerin może okazać się najlepszym zamiennikiem. Suplement będący bohaterem dzisiejszego artykułu jest co prawda opracowany specjalnie z myślą o mężczyznach z łysieniem androgenowym, ale silne składniki hamujące wypadanie włosów i stymulujące ich porost zawarte w Locerinie również mogą zadziałać hamująco na wypadanie włosów u mężczyzn.

Gdzie kupić Profolan z gwarancją, jaka jest jego cena?

Cena Profolanu kształtuje się na poziomie od 99 do 199 zł za opakowanie. Uzależniona jest od tego, jaki pakiet wybierzesz. Musisz wiedzieć, że w przypadku tego produktu optymalny do obserwacji działania jest okres trzech miesięcy, choć zdarza się, że niektóre osoby widzą efekty już po miesiącu.

Producent jest tak pewny niezawodności Profolanu, że udziela na kapsułki 90-dniowej gwarancji satysfakcji, która uprawnia do otrzymania zwrotu pieniędzy wydanych na zakup tabletek w ciągu 90 dni od daty zakupu.

Profolan możesz najtaniej zamówić w poniższych sklepach. Uwaga – w każdym z nich dostaniesz gwarancję satysfakcji:

W aptekach Profolanu raczej nie znajdziesz, a na Allegro radzę kupować jedynie u oficjalnego dystrybutora, bo zdarzają się podróbki. Możesz też sprawdzić, czy pojawia się w sklepach Ceneo, ale raczej nie sądzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też: