Profolan – tabletki na wypadanie włosów idealne dla mężczyzn

Męskie łysienie warunkowane jest wrażliwością mieszków włosowych na działanie androgenów. W tym kontekście Profolan to tabletki idealne, bo z jednej strony blokują androgeny, a konkretnie DHT, a z drugiej – wzmacniają mieszki włosowe i intensyfikują proces wytwarzania włosów.

>>> Poznaj lepiej działanie Profolanu

Skład dobrano tak, by działał na każdy aspekt wzrostu i kondycji włosów. Tabletki Profolan jednocześnie zapobiegają łysieniu, stymulują porost włosów i chronią je przed utratą koloru.

Unikalne składniki

W recepturze wykorzystano zioła, aminokwasy oraz witaminy i minerały, których wpływ na mechanizmy łysienia i porostu włosów wielokrotnie potwierdzono badaniami.

Na szczególną uwagę zasługują:

  • Kompleks Grow3 – czyli baza preparatu, składający się z ekstraktów pozyskanych z pokrzywy i skrzypu polnego oraz l-cysteiny. Ten właśnie składnik działa antyandrogennie (blokuje DHT) oraz stymulująco na porost włosów, jednak nie działałby tak intensywnie i satysfakcjonująco >>> sprawdź oceny i opinie, gdyby do Profolanu nie dodano tauryny oraz witamin i minerałów chroniących włosy i wspomagających regenerację tkanek.
  • Tauryna – składnik suplementów doskonale znanych i stosowanych głównie przez aktywnych sportowców (zawodowych i amatorów), jest jednocześnie składnikiem niezbędnym do prawidłowego wzrostu włosów, to ona sprawia, że nie tylko organizm, ale i mieszki włosowe otrzymują zastrzyk energii i są w stanie funkcjonować z optymalną intensywnością.
  • Witaminy i minerały (witaminy B, cynk, miedź etc.) – chronią włosy przed stresem oksydacyjnym, stymulują regenerację, nadają włosom odpowiednią strukturę i połysk.

Wysoka skuteczność

Skuteczność Profolanu oceniono na 90%. Niezależnie od wyników badań ekspertów, opinie użytkowników potwierdzają wysoki poziom zadowolenia ze stosowania preparatu.

>>> Sprawdź opinie nt. Profolanu

Skuteczność rzędu 90% można uznać za więcej, niż satysfakcjonującą, tym bardziej że plasuje ona Profolan wśród najlepiej działających (jak dotąd) topowych środków na porost włosów u mężczyzn.

Brak skutków ubocznych i zagrożeń dla męskiej seksualności

Profolan jest ukierunkowany na zwalczanie łysienia androgenowego, jednocześnie postarano się o to, by był łagodny dla męskiego organizmu (jako całości), toteż kapsułki nie powodują żadnych skutków ubocznych. Są łagodne dla układów i narządów oraz męskiej fizjologii, ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich procesów decydujących o sprawności seksualnej. Profolan w żaden sposób jej nie zaburza.

Suplementacja z gwarancją

Producent jest tak pewny niezawodności Profolanu, że udziela na kapsułki 90-dniowej gwarancji satysfakcji, która uprawnia do otrzymania zwrotu pieniędzy wydanych na zakup tabletek w ciągu 90 dni od daty zakupu.

>>> Przejdź na stronę Profolanu i dowiedz się więcej na jego temat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też: