Czy Green Coffee 5K to najlepsze tabletki z zieloną kawą?

Niewiele suplementów cieszy się tak oszałamiającą popularnością, jak zielona kawa. Tabletki z nią spotkamy wszędzie: w drogeriach i aptekach. W sklepach aż roi się od zielonych kaw instant. Pozostaje pytanie, która z kaw dostępna na rynku jest najlepsza? Czy rzeczywiście jest nią Green Coffee 5K?

Napój kontra tabletki

Picie zielonej niepalonej kawy na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem. Z badań* wynika, że odpowiednio silny ekstrakt z zielonej kawy pomaga kontrolować poziom cukru we krwi i zmniejszyć otłuszczenie organizmu nawet o 10%. Mowa o ekstrakcie, bo to on działa na organizm stymulująco, ze względu na wyższą koncentrację składników aktywnych.
Jakkolwiek wszelkie napary z zielonej kawy (o ile surowiec odpowiednio przetworzono) również zawierają biologicznie aktywne składniki, w tym kwas chlorogenowy, to jednak zawartość tych składników w napoju jest zbyt mała, by można liczyć na osiągnięcie zauważalnych efektów nawet po kilku czy kilkunastotygodniowym, regularnym spożywaniu napoju.

Tabletki z zieloną kawą

Tabletki z zieloną kawą dostępne na naszym rynku zawierają różne ilości ekstraktów. Standardowa zawartość wynosi ok. 400mg zielonej kawy na jedną kapsułkę. Ceny kapsułek i tabletek wahają się od 40 do ponad 100 zł. Różnice są więc znaczące, dodatkowo dochodzą koszty przesyłki. Ważne, bo zieloną kawę w tabletkach najłatwiej kupić online. Wybór w sklepach internetowych jest największy, a tabletki dostępne są w różnych konfiguracjach – ekstrakt z zielonej kawy jest na tyle wdzięcznym składnikiem, że łatwo go łączyć z innymi ekstraktami wzmacniając odchudzające, przeciwcukrzycowe i „upiększające” (zielona kawa bardzo dobrze wpływa na wygląd skóry) działanie zielonej kawy.

W poszukiwaniu najlepszych tabletek z zielonej kawy

Wybór najlepszych tabletek z zielonej kawy należy przede wszystkim oprzeć na analizie składu. Niestety nie wszyscy producenci są na tyle rzetelni, by dokładnie przedstawić skład przed zakupem (przykładowo klient nie może wcześniej zapoznać się ze składem suplementu o nazwie Green Coffee Plus). Większość producentów nie informuje też o tym, jak wiele kwasu chlorogenowego (najaktywniejszej substancji) zawierają ich ekstrakty w tabletkach. Pomijana jest też informacja o zawartości kofeiny, niezwykle istotna dla osób wrażliwych na tę substancję, dlatego na szczególne wyróżnienie zasługują tabletki o nazwie Green Coffee 5K.

green coffe5k

Green Coffee 5K – najlepsze tabletki z zieloną kawą

W porównaniu z innymi tabletkami zdecydowanie wygrywa Green Coffee 5K – autentycznie najlepsze tabletki z zieloną kawą na rynku, ponieważ:

Po pierwsze to ULTRA MOCNY ESTRAKT

Zawartość każdej kapsułki odpowiada aż 5000mg zielonej kawy, co wyróżnia Green Coffee 5K wśród innych suplementów zawierających zazwyczaj 400mg ekstraktu o nieznanej sile.

Po drugie znana jest ilość KWASU CHLOROGENOWEGO

Każda kapsułka zawiera aż 50mg kwasu chlorogenowego i trudno mieć co do tego jakiekolwiek wątpliwości, bo Green Coffee 5K wyprodukowano zgodnie ze standardami GMP.

Po trzecie znana zawartość KOFEINY

Już samo to czyni te tabletki wyjątkowymi. Producent na opakowaniu (z pełnym składem można na spokojnie zapoznać się przed zakupem na stronie >>>> Green Coffee 5K – skład) podaje zawartość kofeiny w jednej kapsułce (191mg) i wyraźnie zaznacza, że produkt nie powinien być stosowany przez osoby wrażliwe na ten składnik.

Przesyłka i gwarancja

Jakość produktu jest tak wysoka, a działanie nie budzi zastrzeżeń, że producent udziela nań 90-dniowej gwarancji satysfakcji. W tym czasie można odzyskać pieniądze, jeśli produkt z jakichś względów nie spełni oczekiwań klienta.

Przesyłka jest ekspresowa i bezpłatna.

Jeśli i Tobie zależy na efektach, jakie uzyskały osoby stosujące suplementację Green Coffee 5K (sprawdź tutaj), możesz zamówić Green Coffee 5K już teraz >>> kliknij tutaj.

Warto, bo niczego nie ryzykujesz, a możesz jedynie zyskać!

Źródła:

Opis badań nad zieloną kawą na stronie Green Coffee 5K

Badania potwierdzające wpływ zielonej kawy na utratę wagi

Badania potwierdzające wpływ zielonej kawy na poziom glukozy we krwi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też: