Green Coffee 5 K – tabletki z zieloną kawą: skład, opinie, cena

Niewiele suplementów cieszy się tak oszałamiającą popularnością, jak zielona kawa. Tabletki z nią spotkamy wszędzie: w drogeriach i aptekach. W sklepach aż roi się od zielonych zielonych kaw instant. Pozostaje pytanie, która z kaw dostępna na rynku jest najlepsza? Czy rzeczywiście jest nią >>> Green Coffee 5K? Zobacz co wyróżnia Green Coffee 5K i jaki skład mają te tabletki z zieloną kawą. Poznaj cenę i opinie. Zapraszam.

Właściwości zielonej kawy i jej działanie

zielona kawa właściwości

Zielona kawa różni się od kawy palonej, którą zazwyczaj spożywamy w postaci napoju. Ma więcej kwasu chlorogenowego, który ma bardzo pozytywny wpływ na ludzki organizm.

Po przeprowadzeniu wielu badań zielona kawa okazała się bardzo dobrym środkiem wspomagającym odchudzanie. Zawarty w niej kwas chlorogenowy i dodatek kofeiny sprawiają, że niepalona kawa bardzo dobrze wpływa na metabolizm. Dodatkowo pozytywnie oddziałuje również na poziomy hormonów. I to tych hormonów, które zarządzają apetytem oraz skłonnościami do tycia bądź zachowania szczupłej sylwetki.

Warto też wiedzieć, że kwas chlorogenowy jest bardzo silnym przeciwutleniaczem. De facto jednym z najsilniejszych. I jako taki niezwykle korzystnie wpływa na zdrowie, a nawet wygląd (skóra, włosy etc.)

Więcej szczegółowych informacji na temat działania zielonej kawy, łącznie z odnośnikami do badań znajdziesz w artykule “Zielona kawa – kapsułki o wspaniałych właściwościach”. My zajmiemy się dziś jednym, konkretnym produktem, a mianowicie Green Coffee 5K.

Napój kontra tabletki z zieloną kawą

zielona kawa instant czy ziarna

Jeszcze jedno wyjaśnienie – dlaczego tabletki / kapsułki są lepsze od zielonej kawy do picia?

Picie zielonej niepalonej kawy na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem. Z badań* wynika, że odpowiednio silny ekstrakt z zielonej kawy pomaga kontrolować poziom cukru we krwi. Co więce pomaga też zmniejszyć otłuszczenie organizmu nawet o 10%.

Mowa o ekstrakcie, bo to on działa na organizm stymulująco, ze względu na wyższą koncentrację składników aktywnych. Taki silny ekstrakt znajdziesz właśnie w >>> Green Coffee 5K.

Jakkolwiek wszelkie napary z zielonej kawy (o ile surowiec odpowiednio przetworzono) również zawierają biologicznie aktywne składniki, w tym kwas chlorogenowy, to jednak zawartość tych składników w napoju jest zbyt mała, by można liczyć na osiągnięcie zauważalnych efektów. I to nawet po kilku czy kilkunastotygodniowym, regularnym spożywaniu napoju.

Tabletki z zieloną kawą

Tabletki z zieloną kawą dostępne na naszym rynku zawierają różne ilości ekstraktów. Standardowa zawartość wynosi ok. 400mg zielonej kawy na jedną kapsułkę.

Ceny kapsułek i tabletek wahają się od 40 do ponad 100 zł. Różnice są więc znaczące, dodatkowo dochodzą koszty przesyłki. Ważne, bo zieloną kawę w tabletkach najłatwiej kupić online.

Asortyment w sklepach internetowych jest najbogatszy, a tabletki dostępne są w różnych konfiguracjach. Ekstrakt z zielonej kawy jest na tyle wdzięcznym składnikiem, że łatwo go łączyć z innymi ekstraktami wzmacniając odchudzające, przeciwcukrzycowe i „upiększające” (zielona kawa bardzo dobrze wpływa na wygląd skóry) działanie zielonej kawy.

Wybór tabletek z zielonej kawy

Dezycję o zakupie tabletek z zielonej kawy należy przede wszystkim oprzeć na analizie składu. Niestety nie wszyscy producenci są na tyle rzetelni, by dokładnie przedstawić skład przed zakupem. Przykładowo klient nie może wcześniej zapoznać się ze składem suplementu o nazwie Green Coffee Plus.

Większość producentów nie informuje też o tym, jak wiele kwasu chlorogenowego (najaktywniejszej substancji) zawierają ich ekstrakty w tabletkach. Pomijana jest też informacja o zawartości kofeiny. A ona jest niezwykle istotna dla osób wrażliwych na tę substancję, dlatego na szczególne wyróżnienie zasługuje >>> Green Coffee 5K.

green coffee 5k opinie

Green Coffee 5K – najlepsze tabletki z zieloną kawą

W porównaniu z innymi tabletkami zdecydowanie wygrywa Green Coffee 5K. To autentycznie najlepsze tabletki z zieloną kawą na rynku, ponieważ mają najlepszy skład. Dzięki temu są bardzo skuteczne. Można kupić je dosłownie w każdej chwili (dostępne w e-sklepach). A opinie potwierdzają ich wysoką jakość (sprawdź).

Skład Green Coffee 5K

ULTRA MOCNY ESTRAKT

Zawartość każdej kapsułki odpowiada aż 5000mg zielonej kawy. To wyróżnia Green Coffee 5K wśród innych suplementów zawierających zazwyczaj 400mg ekstraktu o nieznanej sile.

Ilość KWASU CHLOROGENOWEGO

Każda kapsułka zawiera aż 50mg kwasu chlorogenowego i trudno mieć co do tego jakiekolwiek wątpliwości. Green Coffee 5K wyprodukowano zgodnie ze standardami GMP.

Zawartość KOFEINY

Już samo to czyni te tabletki wyjątkowymi. Producent na opakowaniu podaje zawartość kofeiny w jednej kapsułce (191mg). Wyraźnie zaznacza, że produkt nie powinien być stosowany przez osoby wrażliwe na ten składnik.

Jak widzisz to w zasadzie czysta zielona kawa zamknięta w kapsułkach. I to kawa o możliwie największej mocy, standaryzowana na zawartość najważniejszych, aktywnych składników.

Jak stosować Green Coffee 5K?

Producent zaleca przyjmowanie 2 kapsułek dziennie. Ta ilość zapewni ci podaż zielonej kawy na poziomie 5000mg. I jednocześnie optymalną skuteczność przy braku działań niepożądanych.

Kapsułki należy przyjmować na 30 minut przed posiłkiem, ze względu na zawartość kofeiny nie powinien to być posiłek przed snem. Tabletki należy popić minimum szklanką wody (producent wspomina o 300 ml).

Czy Green Coffee 5K ma skutki uboczne?

W celu ustrzeżenia się przed ewentualnymi działaniami niepożądanymi należy ściśle stosować się do zaleceń producenta. Suplementu nie powinny stosować kobiety w ciąży i matki karmiące piersią.

Szczególną ostrożność powinny też zachować osoby wrażliwe na kofeinę, oraz chore i / lub stale przyjmujące jakieś leki. W razie wątpliwości koniecznie skonsultuj się ze swoim lekarzem lub farmaceutą.

Opinie o Green Coffee 5K

Każdy kto stosował Green Coffee 5K odpowiednio długo (w praktyce oznacza to okres minimum miesiąca) potwierdza, jego pozytywny wpływ na odchudzanie i organizm.

Przeważają opinie, że Green Coffee 5K znacząco poprawia metabolizm, ułatwia zrzucanie kolejnych kilogramów i dodaje energii.

Więcej informacji i opinii znajdziesz na stronie >>> GreenCoffee5K.pl.

Gwarancja i cena

W zależności od wybranej opcji za Green Coffee 5K zapłacisz od 79 do 159 zł za opakowanie. Najtańsze zakupy zrobisz >>> u producenta.

Za tę jakość cena nie jest wygórowana, szczególnie przy dłuższej suplementacji, a wiadomo, że odchudzanie trwa z reguły kilka miesięcy.

Jakość produktu jest tak wysoka, a działanie nie budzi zastrzeżeń, że producent udziela nań 90-dniowej gwarancji satysfakcji. W tym czasie można odzyskać pieniądze, jeśli produkt z jakichś względów nie spełni oczekiwań klienta.

Przesyłka jest ekspresowa i dyskretna.

Jeśli i Tobie zależy na efektach, jakie uzyskały osoby stosujące suplementację Green Coffee 5K możesz zamówić Green Coffee 5K już teraz >>> kliknij tutaj.

Warto, bo niczego nie ryzykujesz, a możesz jedynie zyskać!

Źródła:

Badania potwierdzające wpływ zielonej kawy na utratę wagi

Badania potwierdzające wpływ zielonej kawy na poziom glukozy we krwi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też: