Spirulin Plus – spirulina w tabletkach: opinie, cena, skład

Przy zabieganym i nieuważnym trybie życia, który obejmuje też zaniedbania dietetyczne, detoks na pewno nie zaszkodzi. Może przydać się każdemu. Raz na jakiś czas warto oczyścić organizm z toksyn i odkwasić go stosując Spirulin Plus. To prowadzi do lepszego samopoczucia i bardziej wydajnego funkcjonowania na wielu płaszczyznach życia.

Czym jest Spirulin Plus?

Kompleksowy, jednorazowy lub okresowy detoks wymaga planu i rozważnego podejścia do tego wyzwania.

Ja proponuję dziś coś innego, mianowicie wzmocnienie naturalnych kanałów detoksykacji przy pomocy suplementu o nazwie >>> Spirulin Plus.

Dlatego, że >>> Spirulin Plus to połączenie optymalnych dawek spiruliny, chlorelli, mniszka, pokrzywy, lucerny siewnej, zielonej herbaty i cynku. To połączenie, które nie tylko wspomaga codzienną detoksykację, ale też wzmacnia organizm, dodaje energii, zwiększa witalność, a nawet ułatwia odchudzanie.

To bezpieczny suplement dla każdego.

Kiedy sięgnąć po Spirulin Plus?

Rozważ możliwość stosowania Spirulin Plus wtedy, gdy:

 • Czujesz że masz mało energii, i to pomimo tego że nie wprowadziłaś / wprowadziłeś jakiś drastycznych zmiany w diecie czy stylu życia. Czujesz się apatyczny lub apatyczna, a swoje samopoczucie określiłbyś raczej jako kiepskie, i to bez żadnych ważnych powodów.
 • Czujesz że coś nie tak dzieje się z twoimi nerwami jesteś rozdrażniony, nerwowy, reagujesz nietypowo w typowych sytuacjach, jesteś pobudzony lub całkiem obojętny, masz problemy z koncentracją zapamiętywaniem.
 • Masz wyraźnie zwiększony lub wyraźnie obniżony apetyt.
 • W czasie wysiłku, na przykład ćwiczeń, męczysz się szybciej niż dotychczas i masz gorsze osiągnięcia.
 • Wyglądasz gorzej, na twojej skórze pojawiają się wypryski, twoje włosy stały się matowe i zaczynają wypadać.

Wszystkie powyższe zjawiska są alarmujące i mogą świadczyć o konieczności przeprowadzenia detoksu. Oczywiście niekoniecznie rygorystycznego, najczęściej wystarczy łagodny przy użyciu takich środków, jak wspomniany wyżej Spirulin Plus.

Spirulin Plus – działanie i właściwości

Jak sama nazwa wskazuje Spirulin Plus jest suplementem bazującym na spirulinie, ale zawiera nie tylko ją. Jest w nim też chlorella, lucerna siewna, mniszek lekarski, pokrzywa zwyczajna, zielona herbata i cynk.

Jeśli choć trochę zdarzyło ci się interesować detoksem, zapewne wiesz, że prawie wszystkie wymienione wyżej składniki bywają polecane jak ośrodki umożliwiające przeprowadzenie naturalnego oczyszczania organizmu. Zazwyczaj polecane są oddzielnie, ale tu, w Spirulin Plus masz je wszystkie i warto z tego skorzystać.

Dla potrzeb tego artykułu nie będą rozwodzić się nad działaniem poszczególnych składników, bo wydaje mi się to zbędne. Opisy działania każdego z nich bez problemu znajdziesz nawet w Wikipedii. Ja przedstawię ci wpływ ich wszystkich na organizm, ich wpływ jako całości.

Myślę, że to lepsze rozwiązanie, tym bardziej że przy tym składzie pojawia się efekt synergii.

A oto na jakie efekty możesz liczyć:

 • Lepsze i efektywniejsze trawienie oraz usunięcie z układu trawiennego zalegających w nim resztek pokarmowych i zanieczyszczeń.
 • Detoks na poziomie komórkowym, łącznie z usunięciem nagromadzonych w tkankach i komórkach metali ciężkich.
 • Lepszy metabolizm, sprawniejsza cyrkulacja płynów w organizmie, likwidacja obrzęków.
 • Wyrównanie poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi, lepsza gospodarka cukrami.
 • Zmniejszenie łaknienia, likwidacja chęci na podjadanie, regulacja mechanizmów głodu i sytości.
 • Poprawa pracy narządów wewnętrznych, w tym tych, które są odpowiedzialne za oczyszczanie i usuwanie toksyn z organizmu, łącznie z wątrobą i nerkami.
 • Wzmocnienie układu odpornościowego.
 • Likwidacja stanów zapalnych.
 • Poprawa wyglądu, i to nie tylko skóry włosów czy paznokci.
 • Większa witalność i większe zasoby energetyczne.
 • Lepsze samopoczucie niespokojny sen.

Możesz też liczyć na uzyskanie efektu odchudzającego, bo wszystkie składniki Spirulin Plus wspomagają odchudzanie.

Oczyszczanie organizmu z gwarancją

Spirulin Plus został tak dobrze dopracowany, że nie masz podstaw do tego, by obawiać się, że nie zadziała, Ale jeśli stwierdzisz, że suplementacja nie przynosi spodziewanych efektów, zawsze możesz zwrócić zakupione opakowanie i otrzymać zwrot pieniędzy wydanych na zakup. To jeden z tych nielicznych suplementów, które są objęte 90 dniową gwarancją satysfakcji.

Jakie są opinie o Spirulin Plus?

Całkiem duża grupa osób stosuje spirulinę na oczyszczanie, a czasem nawet w celach odchudzających. Opinie potwierdzają, że Spirulin Plus bardzo korzystnie wpływa na organizm. Jeśli chodzi o konkrety znajdziesz je na oficjalnej stronie. Z lektury niejednego forum wynika, że w większości przypadków jedynym minusem tego suplementu wydaje się być cena. Działanie natomiast jest oceniane bardzo wysoko.

Gdzie kupić Spirulin Plus i jaka jest jego cena?

Suplement dostępny jest na terenie całej Europy poprzez sieć sklepów producenta. Nie kupisz go w aptekach ani w Ceneo gdzie dostaniesz oczywiście suplementy ze spiruliną i chlorellą ale nie w takiej konfiguracji. Możesz spróbować na Allegro, jednak najlepiej kupować z gwarancją pewności tego, że produkt jest oryginalny czyli w oficjalnych sklepach.

W oficjalnym sklepie możesz też zaoszczędzić kupując ten suplement. Cena może być niższa od nominalnej nawet o ok. 50%.

W Polsce zakupy najlepiej robić w oficjalnym sklepie pod adresem >>> SpirulinPlus.pl

Jeśli jesteś gotowy lub gotowa na oczyszczanie zaopatruje się właśnie tam Przejdź do sklepu i wybierz swój pakiet sprawdź >>> Spirulin Plus pakiety.

Możesz też kupić jedno próbne opakowanie które będzie o 20% tańsze od ceny nominalnej. W tym celu przejdź na stronę >>> Spirulin Plus – Oferta Specjalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też: