Probiox Plus i probiotyki a kształtowanie sylwetki

Pracujesz nad sylwetką, ale efekty tej pracy są mizerne? Zjadasz odpowiednie ilości białek, węglowodanów i tłuszczów, trenujesz, a mimo to nie możesz uzyskać wymarzonej sylwetki? Być może czas zainteresować się probiotykami. One też wpływają na wygląd i kompozycję ciała.

Już same probiotyki potrafią zdziałać cuda (o tym za moment), a w połączeniu z niektórymi roślinnymi ekstraktami niewiarygodnie wręcz szybko i intensywnie pomagają odchudzać ciało i kształtować sylwetkę.

Takie (między innymi) działanie ma >>> Probiox Plus – suplement probiotyczny, który dziś zrecenzujemy.

Kształtowanie sylwetki z probiotykami? Czy to możliwe?

Wyobraź sobie, że tak. Szczególnie spektakularnie wskazują na to wyniki jednego z badań, w którym wykazano, że przeszczep bakterii probiotycznych wpływa na masę ciała. Co prawda badanie przeprowadzono na myszach, i o ile mi wiadomo na ludziach go nie powtórzono, to inne badania wydają się potwierdzać, że probiotyki tak samo wpływają na zwierzęta doświadczalne i na ludzi.

W badaniu, o którym piszę pobrano bakterie probiotyczne od otyłych osobników i wszczepiono je osobnikom szczupłym. To wystarczyło, by osobniki te zaczęły przybierać na wadze (tu w treści odnośnik do tego i innych badań).

To zjawisko najwyraźniej obrazujące efekt działania bakterii probiotycznych, ale poza tym ich wpływ na organizm jest znacznie szerszy.

Jak probiotyki wpływają na masę ciała?

  • Są niezbędne nie tylko układowi pokarmowemu, ale też nerwowemu i całemu ciału. Są ważne do tego stopnia, że ostatnio używa się w stosunku do nich określenia makrobiota i traktuje się je jako odrębny narząd.
  • Bakterie probiotyczne zapewniają organizmowi sprawność fizjologiczną, w tym metaboliczną (im lepszy metabolizm, tym skuteczniejsze są wszystkie wysiłki podejmowane w celu wyrzeźbienia sylwetki).
  • Bez bakterii probiotycznych nie ma mowy o sprawnym trawieniu. Wszelkie zaburzenia w składzie flory jelitowej natychmiastowo odbijają się na kondycji układu pokarmowego. Pojawiają się gazy, wzdęcia, niestrawność i problemy jelitowe.
  • Bakterie ze szczepów Lactobacillus potrafią wręcz blokować wchłanianie części tłuszczów zawartych w pokarmach, co pośrednio obniża kaloryczność spożywanego jedzenia.

Jak wzmocnić florę probiotyczną?

Jeśli masz słabą odporność, kiepskie samopoczucie i mimo podejmowanych wysiłków nie możesz uzyskać wymarzonej sylwetki – powinieneś / powinnaś wzmocnić florę bakteryjną. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • zjadając pokarmy bogate w bakterie probiotyczne. Należą do nich między innymi fermentowane produkty mleczne,
  • posługując się suplementami – przy czym ten sposób może okazać się lepszy (efektywniejszy) ze względu na to, że dobre suplementy zawierają starannie wyselekcjonowane szczepy tych pożytecznych bakterii. Takim suplementem jest właśnie >>> Probiox Plus.

Same bakterie to nie wszystko

Zasiedlenie jelit pożytecznymi bakteriami to jeszcze nie wszystko. Ta specyficzna flora potrzebuje bowiem odpowiednich warunków do prawidłowego funkcjonowania. Takie warunki zapewnia jej dostęp do prebiotyków, czyli substancji, które odżywiają bakterie probiotyczne.

Prebiotykami są m.in. niektóre rodzaje błonnika. Jeśli nie chcesz się martwić o to, czy nie brakuje ich w twojej diecie – i tu Probiox Plus ułatwi ci zadanie, bo oprócz probiotyków zawiera również prebiotyki.

Kształtowanie sylwetki / odchudzanie z probiotykami i turbodoładowaniem

Oczywiście same probiotyki nie wystarczą, tym bardziej osobom, którym zależy na maksymalizacji efektów. I na tym polu Probiox Plus zdecydowanie wygrywa z innymi probiotykami, bo zawiera substancje silnie wspomagające odchudzanie.

O większości z nich już pisaliśmy, dlatego nie będziemy powielać informacji. Dość wiedzieć, że suplement łączy w sobie zalety garcynii kambodżańskiej, zielonej herbaty, piperyny, chromu i oczywiście prebiotyków oraz probiotyków.

Czytaj więcej o innych składnikach.

Czytaj więcej o składzie na oficjalnej stronie produktu.

Gdzie kupić ten probiotyk?

Probiox Plus jest dostępny w kilku sklepach. Najlepszym źródłem jest jednak zdecydowanie sklep producenta, gdzie można kupić produkt w korzystnych pakietach i z gwarancją satysfakcji.

Sprawdź dostępność, ceny i gwarancje producenta na stronie >>> ProbioxPlus.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też: