Member XXL i odpowiedź na pytanie, czy penisa można naturalnie powiększyć?

Pytanie jest jak najbardziej zasadne, bo chociaż penis nie składa się z mięśni, tworzą go tkanki, na które można naturalnie wpływać i tym sposobem sprawić, by penis zmienił nieco rozmiary.

Ten artykuł nie jest adresowany do osób, które trzeba przekonywać odnośnie tego, że naturalne powiększanie ma sens – zapraszam do lektury wszystkich, którzy chcą penisa powiększyć naturalnie i jedynie zastanawiają się, jak to zrobić w sposób OPTYMALNY, czyli gwarantujący MAKSIMUM EFEKTÓW przy MINIMUM WYSIŁKU I NAKŁADÓW FINANSOWYCH.

Od razu na początku zaznaczam też, że stosowanie samego, wymienionego w tytule preparatu o nazwie >>> MEMBER XXL nie gwarantuje MAXIMUM EFEKTÓW PRZY MINIMUM NAKŁADÓW. Konieczny będzie jeszcze wkład własny w postaci niewielkich zmian w diecie i ćwiczeń (tak ćwiczeń!), o których również opowiem.

Zacznijmy jednak od początku.

Twoje oczekiwania i możliwe efekty

Jeśli Twój penis jest wyjątkowo mały lub zależy Ci na większym od opisanego przyroście, jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał Member XXL i chcesz zobaczyć, jakie naprawdęmoże dać efekty, to właśnie Ty jesteś adresatem tego artykułu.

I teraz tak:

Co do tego, że >>> Member XXL jest właściwym środkiem o autentycznych właściwościach powiększających, nie ma żadnych wątpliwości (sprawdź choćby tę naprawdę dobrą recenzję), bo Member XXL :

  • wpływa na poziom testosteronu,
  • wpływa na poziom hormonu wzrostu,
  • wpływa na intensywność i poziom napływu krwi do penisa.

Innymi słowy autenczycznie działa na przyrost, ale pod warunkiem, że jest regularnie stosowany.

Jeśli regularnie go stosujesz i chcesz ZMAKSYMALIZOWAĆ EFEKTY musisz jednak zrobić coś więcej.

Oto dodatkowe porady.

Pobudź krążenie i impulsy nerwowe – ćwiczenia

Jednym z podstawowych założeń działania Member XXL, jest spowodowanie, by do ciał jamistych dostało się więcej niż dotychczas krwi. Spowoduje to silniejszą erekcję, a po czasie także trwałe powiększenie rozmiarów.

My chcemy uzyskać jak największe efekty, dlatego trzeba dodatkowo pobudzić krążenie w rejonie obręczy biodrowej i ud.

Jak to zrobić? Poprzez intensywne ćwiczenia angażujące te obszary. Chcesz, aby Member XXL zadziałał naprawdę efektywnie?

Zacznij ćwiczyć przysiady i martwy ciąg. To dwa najpotężniejsze ćwiczenia pobudzające krążenie i wydzielanie hormonów. Poczytaj o racjonalnym stosowaniu tych ćwiczeń.

Zapomnij o dowcipach o wielkich facetach z małymi członkami. To ewidentna bzdura. Silne mięśnie, nagle zastrzyki krwi w okolice bioder i ud to mocny impuls do wzrostu członka. Nie inaczej jest z neuroprzekaźnikami. Zdolność generowania silnych impulsów nerwowych powoduje silniejsze reakcje seksualne.

Niestety, by MEMBER XXL NAPRAWDĘ ZADZIAŁAŁ, musisz zapomnieć o lenistwie. Zawsze tak było i będzie. Ciężki wysiłek fizyczny to lepszy seks. Większość współczesnych problemów z potencją należy zaliczyć do chorób cywilizacyjnych. Siedząca praca i brak ruchu. Nasi przodkowie polowali i walczyli, wytężali swój organizm, a on odwdzięczał im się wzrostem możliwości seksualnych.

Pobudź metabolizm

Wiele współczesnych diet zakłada zwolnienie przemiany materii. To kolejne nieporozumienie. Chcesz mieć wielkiego członka, zapomnij o dietach dla chomików i modelek. Mężczyzna musi się odżywiać jak mężczyzna. Nie oznacza to obżerania się lecz duże dawki białka w regularnych trzygodzinnych odstępach. Dodatkowo obowiązkowo witaminy C i E oraz cynk. Dlatego musisz jeść też warzywa. Nie licz na to, że >>> Member XXL przyniesie duże efekty jeśli będziesz jadł w fast-foodach lub tylko dwa razy na dzień. Ogranicz alkohol i zrezygnuj z papierosów.

Pobudź dodatkowo hormony

Zarówno ćwiczenia, jak i wspomniany sposób żywienia pobudzą Twoje hormony. Sporo się pisze o testosteronie. Prawda jest tak, iż należałoby napisać o przynajmniej dwudziestu najważniejszych hormonach oraz kilkunastu ich pochodnych. Jednak nie jest to wiedza istotna z praktycznego punktu widzenia. Opisując wszystkie procesy wprowadziłbym jedynie zamieszanie.

Wróćmy więc do konkretów. Co jeszcze można zrobić z hormonami?

Na pewno zauważysz, że MEMBER XXL NAJLEPIEJ ZADZIAŁA w początkowym stadium przyjmowania. Z czasem organizm przyzwyczaja się do nowych bodźców i przestaje silnie reagować. Spada poziom hormonów.

By zapobiec temu zjawisku i wykorzystać maksymalnie preparat, trzeba go co dwa tygodnie na kilka dni odstawić. Często zmieniaj produkty żywnościowe. Wówczas zobaczysz, jakie naprawdę Penimax efekty może przynieść. Oczywiście ta metoda dotyczy tylko tych, którzy zdecydowali się na zastosowanie wszystkich opisanych kroków. Jeśli nie ćwiczysz, nie dbasz o żywienie, to lepsze uzyskasz efekty Member XXL , gdy będziesz stosował go tradycyjnie.

Na koniec pamiętaj: tylko narząd używany rozwija się. Oznacza to, że trzeba często uprawiać seks. Pozostaje mi już tylko życzyć powodzenia wszystkim zdeterminowanym do maksymalnej pracy.

A jeśli nie wiesz gdzie kupić Member XXL to jeszcze podpowiedź: najlepiej w oficjalnym sklepie, czyli na TEJ STRONIE.

Odpowiedź do artykułu “Member XXL i odpowiedź na pytanie, czy penisa można naturalnie powiększyć?

  1. zbig

    hm… jakoś tak nie chce mi się wierzyć, żeby tabletki mogły cokolwiek powiększyć, owszem składniki są ciekawe ale ja spodziewałbym się raczej poprawy potencji niż efektu powiększenia penisa, no chyba że przy baaardzo długiej suplementacji, może… aż jestem ciekaw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też: