Member XXL – tabletki na powiększanie penisa: opinie, cena, skład

Czy penisa można powiększyć naturalnie? Pytanie jest jak najbardziej zasadne, bo chociaż penis nie składa się z mięśni, tworzą go tkanki, na które można naturalnie wpływać i tym sposobem sprawić, by penis zmienił nieco rozmiary. W tym celu warto posłużyć się Member XXL.

Member XXL – dla kogo?

Ten artykuł nie jest adresowany do osób, które trzeba przekonywać odnośnie tego, że naturalne powiększanie ma sens – zapraszam do lektury wszystkich, którzy chcą penisa powiększyć naturalnie i jedynie zastanawiają się, jak to zrobić w sposób OPTYMALNY, czyli gwarantujący MAKSIMUM EFEKTÓW przy MINIMUM WYSIŁKU I NAKŁADÓW FINANSOWYCH.

Od razu na początku zaznaczam też, że stosowanie samego, wymienionego w tytule preparatu >>> MEMBER XXL nie gwarantuje MAXIMUM EFEKTÓW PRZY MINIMUM NAKŁADÓW. Konieczny będzie jeszcze wkład własny w postaci niewielkich zmian w diecie i ćwiczeń (tak ćwiczeń!), o których również opowiem.

Zacznijmy jednak od początku.

Member XXL a twoje oczekiwania i efekty

Jeśli Twój penis jest wyjątkowo mały lub zależy Ci na większym od opisanego przyroście, jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał Member XXL i chcesz zobaczyć, jakie naprawdęmoże dać efekty, to właśnie Ty jesteś adresatem tego artykułu.

I teraz tak:

Co do tego, że >>> Member XXL jest właściwym środkiem o autentycznych właściwościach powiększających, nie ma żadnych wątpliwości (sprawdź choćby tę naprawdę dobrą recenzję), bo Member XXL :

  • wpływa na poziom testosteronu,
  • wpływa na poziom hormonu wzrostu,
  • wpływa na intensywność i poziom napływu krwi do penisa.

Innymi słowy autenczycznie działa na przyrost, ale pod warunkiem, że jest regularnie stosowany. Penisa możesz tym sposobem powiększyć nawet o kilka centymetrów.

Jeśli regularnie go stosujesz i chcesz ZMAKSYMALIZOWAĆ EFEKTY musisz jednak zrobić coś więcej.

Dodatkowe porady zamieszczam na końcu, a teraz jeszcze o tym konkretnym preparacie.

Member XXL skład

Skład Member XXL jest całkowicie naturalny, ale dobrany tak, że pomaga zwiększyć sprawność seksualną i napływ krwi do penisa, a w efekcie można uzyskać znaczące rozciągnięcie i przyrost tkanek. Wśród składników preparatu znajdziesz niżej wymienione substancje.

Cytryniec chiński , ekstrakt z kozieradki, buzdyganka, saw palmetto i żeń – szenia – mają silne działanie pro-potencyjne, ale też działają na męskie hormony płciowe. Efektem ich stosowania jest znacząca poprawa sprawności seksualnej, zwiększenie siły erekcji, powiększenie narządów płciowych. Jak wykazały badania (o tym za moment) takie zioła, w tej konfiguracji pozwalają powiększyć penisa nawet o 5 centymetrów i to w stosunkowo krótkim czasie.

L-arginina – promuje produkcję tlenku azotu, który jest z kolei bardzo korzystnie stymuluje krążenie. Ten składnik dba o odpowiednio silne erekcje i może stymulować również rozwój narządów płciowych.

Co ciekawe w składzie znajdziesz też piperynę, która może być ci znana głównie ze swoich właściwości odchudzających – tu dodano ją po to, żeby zwiększyć przyswajalność wszystkich aktywnych składników suplementu. To pozwala na poprawę skuteczności jego działania.

Opinie lekarzy i użytkowników

Z badań konsumenckich wynika, że około 70% użytkowników ocenia Member XXL bardzo wysoko, tzn. jako bardzo dobry. Średnio w czasie 12 tygodni osoby te uzyskały poprawę długości penisa o 5 cm. Grupa składała się z mężczyzn w pełni sił witalnych tj. od 22 do 50 roku życia.

Jeśli chodzi o lekarzy podkreślają oni bezpieczeństwo stosowania tego typu środków, co stawia je nieco wyżej od ingerencji chirurgicznych, które są dość niebezpieczne i mogą się po nich pojawić powikłania.

W przypadku Memebr XXL – o ile będzie dawkowany zgodnie z zaleceniami producenta – żadne skutki uboczne ani powikłania nie grożą.

Skutki uboczne, bezpieczeństwo i dawkowanie

Jak już sobie powiedzieliśmy skutków ubocznych Member XXL nie ma. To naturalne, przebadane tabletki o dobrym składzie. Nie zmienia to faktu, że musisz stosować się do zaleceń producenta odnośnie dawkowania. To zastrzeżenie, jak zapewne wiesz dotyczy wszystkich suplementów ( i nie tylko suplementów zresztą).

Zalecana dawka to dwie kapsułki dziennie najlepiej na 30 minut przed posiłkiem. Kapsułki należy popić minimum szklanką wody.

Nie musisz obawiać się też, że alkohol zniweluje skutki działania MemberXXL. Oczywiście lepiej z alkoholem uważać, bo potencja a alkohol… raczej nie idą w parze, ale jeśli zdarzy ci się wypić na imprezie a wcześniej brałeś lub masz dopiero zamiar wziąć tabletki – nic złego się nie stanie.

Jaka jest cena Member XXL i gdzie go kupić?

Nominalna cena za jedno opakowanie tabletek wynosi 179 zł. W tej cenie możesz kupić suplement w co najmniej kilku sklepach.

Jednak producent umożliwia zaoszczędzenie na zakupach, bo przy zakupie większej ilości opakowań możesz zapłacić znacznie taniej. Najniższa cena to 89 zł za opakowanie. W tej cenie możesz zamówić MemberXXL w >>> tym oficjalnym sklepie.

W sklepie producenta otrzymasz również gwarancję satysfakcji oraz możesz mieć pewność do do oryginalności kupowanego produktu. Warto o to zadbać, bo oryginalny produkt został przebadany i legalnie wprowadzony do obrotu.

Dodatkowe działania – ćwiczenia

Jednym z podstawowych założeń działania Member XXL, jest spowodowanie, by do ciał jamistych dostało się więcej niż dotychczas krwi. Spowoduje to silniejszą erekcję, a po czasie także trwałe powiększenie rozmiarów.

My chcemy uzyskać jak największe efekty, dlatego trzeba dodatkowo pobudzić krążenie w rejonie obręczy biodrowej i ud.

Jak to zrobić? Poprzez intensywne ćwiczenia angażujące te obszary. Chcesz, aby Member XXL zadziałał naprawdę efektywnie?

Zacznij ćwiczyć przysiady i martwy ciąg. To dwa najpotężniejsze ćwiczenia pobudzające krążenie i wydzielanie hormonów. Poczytaj o racjonalnym stosowaniu tych ćwiczeń.

Zapomnij o dowcipach o wielkich facetach z małymi członkami. To ewidentna bzdura. Silne mięśnie, nagle zastrzyki krwi w okolice bioder i ud to mocny impuls do wzrostu członka. Nie inaczej jest z neuroprzekaźnikami. Zdolność generowania silnych impulsów nerwowych powoduje silniejsze reakcje seksualne.

Niestety, by MEMBER XXL NAPRAWDĘ ZADZIAŁAŁ, musisz zapomnieć o lenistwie. Zawsze tak było i będzie. Ciężki wysiłek fizyczny to lepszy seks. Większość współczesnych problemów z potencją należy zaliczyć do chorób cywilizacyjnych. Siedząca praca i brak ruchu. Nasi przodkowie polowali i walczyli, wytężali swój organizm, a on odwdzięczał im się wzrostem możliwości seksualnych.

Dodatkowe działania – metabolizm

Wiele współczesnych diet zakłada zwolnienie przemiany materii. To kolejne nieporozumienie. Chcesz mieć wielkiego członka, zapomnij o dietach dla chomików i modelek. Mężczyzna musi się odżywiać jak mężczyzna. Nie oznacza to obżerania się lecz duże dawki białka w regularnych trzygodzinnych odstępach. Dodatkowo obowiązkowo witaminy C i E oraz cynk. Dlatego musisz jeść też warzywa. Nie licz na to, że >>> Member XXL przyniesie duże efekty jeśli będziesz jadł w fast-foodach lub tylko dwa razy na dzień. Ogranicz alkohol i zrezygnuj z papierosów.

Dodatkowe działania – hormony

Zarówno ćwiczenia, jak i wspomniany sposób żywienia pobudzą Twoje hormony. Sporo się pisze o testosteronie. Prawda jest tak, iż należałoby napisać o przynajmniej dwudziestu najważniejszych hormonach oraz kilkunastu ich pochodnych. Jednak nie jest to wiedza istotna z praktycznego punktu widzenia. Opisując wszystkie procesy wprowadziłbym jedynie zamieszanie.

Wróćmy więc do konkretów. Co jeszcze można zrobić z hormonami?

Na pewno zauważysz, że MEMBER XXL NAJLEPIEJ ZADZIAŁA w początkowym stadium przyjmowania. Z czasem organizm przyzwyczaja się do nowych bodźców i przestaje silnie reagować. Spada poziom hormonów.

By zapobiec temu zjawisku i wykorzystać maksymalnie preparat, trzeba go co dwa tygodnie na kilka dni odstawić. Często zmieniaj produkty żywnościowe. Wówczas zobaczysz, jakie naprawdę Penimax efekty może przynieść. Oczywiście ta metoda dotyczy tylko tych, którzy zdecydowali się na zastosowanie wszystkich opisanych kroków. Jeśli nie ćwiczysz, nie dbasz o żywienie, to lepsze uzyskasz efekty Member XXL , gdy będziesz stosował go tradycyjnie.

Pamiętaj tylko narząd używany rozwija się. Oznacza to, że trzeba często uprawiać seks. Pozostaje mi już tylko życzyć powodzenia wszystkim zdeterminowanym do maksymalnej pracy.

I pamiętaj, by użyć Member XXL. Kup go najlepiej w oficjalnym sklepie, czyli na >>> TEJ STRONIE.

Odpowiedź do artykułu “Member XXL – tabletki na powiększanie penisa: opinie, cena, skład

  1. zbig

    hm… jakoś tak nie chce mi się wierzyć, żeby tabletki mogły cokolwiek powiększyć, owszem składniki są ciekawe ale ja spodziewałbym się raczej poprawy potencji niż efektu powiększenia penisa, no chyba że przy baaardzo długiej suplementacji, może… aż jestem ciekaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też: