Keto Actives na odchudzanie – działanie, efekty, opinie

Badania dowodzą, że dieta ketogeniczna odchudza najskuteczniej. Nie jest to dieta dla każdego, dlatego warto zainteresować się > Keto Actives.

Z artykułu dowiesz się wiecej zarówno o tej diecie, jak i wspomnianym wyżej produkcie. Poznasz działanie diety i Keto Actives, efekty, co nieco o wynikach badań oraz opinie.

Dieta ketogeniczna – najważniejsze informacje

Dieta ketogeniczna jest dietą wysokotłuszczową. W zasadzie można uznać ją za monodietę, bo przeważają w niej tłuszcze właśnie. W trakcie tej diety należy tak bilansować posiłki, by 80% pożywienia stanowiły tłuszcze, a resztę białka i węglowodany.

Diety tego typu są doskonale znane i stosowane od wielu lat. Początkowo większość dietetyków czy lekarzy podchodziła do nich bardzo sceptycznie, jednak z czasem nauka potwierdziła nie tylko jej walory odchudzające, ale wręcz działanie lecznicze.

W dużym skrócie: warto wiedzieć, że dieta ketogeniczna pomaga ograniczyć częstotliwość występowania napadów padaczkowych u dzieci cierpiących na epilepsję. Bardzo dobrze wspomaga też walkę z cukrzycą typu 2. Te jej zalety są bezdyskusyjne. A co jeśli chodzi o odchudzanie?

Dieta ketogeniczna a odchudzanie

Dieta ketogeniczna doprowadza do stanu, w którym organizm zaczyna pozyskiwać energię ze zgromadzonej w nim tkanki tłuszczowej.

Stan ten nazywany jest ketozą. Można go wywołać przechodząc na dietę wysokotłuszczową, a pośrednio również stosując suplementy wzmagające proces spalania tłuszczu.

Ketoza to nic innego, jak taka sytuacja, w której stężenie ciał ketonowych we krwi (ciała ketonowe wytwarzane są przez wątrobę i są metabolitami tłuszczów) przewyższa stężenie glukozy. Wpływa to na całą fizjologię, co przekłada się też na inne (lepsze!) samopoczucie.

Gdy dochodzi do stabilizacji i obniżenia poziomu cukru we krwi, znacząco zmniejsza się apetyt i zostają wyeliminowane napady wilczego głodu. Do tego dochodzi uczucie wzrostu energii życiowej. Organizm funkcjonuje dużo lepiej o ile nie pojawią się problemy z trawieniem, bo niestety nie wszystkie osoby dobrze tolerują dietę keto.

I wreszcie organizm zaczyna autentycznie intensywnie spalać tkankę tłuszczową. Co ciekawe, zjadane tłuste pokarmy wcale nie zostają przetworzone na nowe zapasy, to najlepszy dowód na to, że tuczą nas głównie węglowodany, nie tłuszcze.

Keto Actives, czyli ketoza nieco inaczej

Dieta ketogeniczna doprowadza do sporej rewolucji w organizmie. Ze względu na jej niezawodność, ale też i pewne niedogodności w jej stosowaniu, bardzo poszukiwane są sposoby na zwiększenie jej skuteczności i / lub zwiększenie ketozy niezależnie od diety.

Na tym właśnie polu świetnie sprawdza się > Keto Actives.

Keto Actives można stosować w celu zwiększenia skuteczności diety ketogenicznej lub po to, by zwiększyć spalanie tłuszczu w czasie stosowania normalnej zbilansowanej diety.

Keto Actives – działanie i efekty

Keto Actives wpływa na organizm na kilka sposobów. Oto efekty, jakie można dzięki niemu uzyskać:

  • przyspieszenie odchudzania nawet o 50% i to przy normalnej, zbilansowanej diecie,
  • szybsze spalanie tkanki tłuszczowej,
  • ustabilizowanie poziomu cukru we krwi i eliminację nadmiernego apetytu oraz napadów wilczego głodu,
  • utrzymanie poziomu cholesterolu w zdrowej normie,
  • więcej energii życiowej,
  • lepsze trawienie, szczególnie tłuszczów.

Te efekty można osiągnąć, dzięki bardzo dobrze dobranemu składowi. W tej chwili to jedyna taka formuła na naszym rynku.

W Keto Actives są przede wszystkim specjalne formy CLA i forskoliny (Clarinol i ForsLean) o wyższej skuteczności niż normalnie. Do tego dochodzą bezwodna kofeina, ekstrakt z ashwagandhy (doskonały stymulator), ekstrakt z gorzkiej pomarańczy i papryczki rocznej (synefryna i kapsaicyna) oraz standaryzowany ekstrakt z czarnego pieprzu z dużą ilością piperyny.

Opinie o Keto Actives

W zdecydowanej większości Keto Actives ma opinie bardzo pozytywne, nawet wśród niezależnych dietetyków.

Oto przykład:

Użytkownicy oceniają produkt jeszcze bardziej entuzjastycznie, podkreślając, że dzięki niemu łatwiej zapanować nad apetytem, a kilogramy tłuszczu znikają znacznie szybciej.

Wiele osób bardzo docenia też fakt, że produkt wspomaga odchudzanie najbardziej opornych partii ciała. Tłuszcz z brzucha, ud czy pośladków znika dzięki niemu bardzo szybko i bezpowrotnie.

Nic więc dziwnego, że Keto Actives szybko stał się prawdziwym bestsellerem.

Czy warto kupić ten suplement?

Zdecydowanie tak. Suplement sprawdzi się w każdym przypadku jako wyraźna pomoc dla osób, które chcą przyspieszyć odchudzanie, czy wręcz bardzo opornie reagują na diety i inne suplementy.

Keto Actives jest dostępny w sprzedaży online, a najlepszym miejscem do robienia zakupów jest oficjalny sklep producenta pod adresem > KetoActives.pl.

Sprawdź też koniecznie specjalną ofertę i możliwość zakupu opakowania o 20% taniej. To najlepsza oferta na wypróbowanie, dostępna pod adresem > KetoActives.pl – Oferta Specjalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też: