Green Barley Plus – opinie o zielonym jęczmieniu w tabletkach

Jak uzyskać szybsze spalanie tłuszczu, lepsze samopoczucie, zdrowie i więcej energii? Odpowiednio się odżywiać i suplementować. Ten drugi cel (właściwą suplementację) pomoże osiągnąć Green Barley Plus – to produkt, który wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, poprawia samopoczucie i witalność, oczyszcza organizm, a co najważniejsze – działa nawet na osoby niewytrenowane.

Czym jest Green Barley Plus?

>>> Green Barley Plus to nowość na naszym rynku. Nowość wyjątkowa, bo o ile o zielonym jęczmieniu na pewno już słyszeliście (a może mieliście szansę wypróbować), to na połączenie silnego ekstraktu z jęczmienia z silnym ekstraktem z garcynii kambodżańskiej, na dodatek z optymalną dawką HCA, zdecydował się jeden producent. Producent Green Barley Plus – produktu, który zaraz przedstawię.

Efekty stosowania Green Barley Plus

Zanim przejdziemy do kwestii technicznych, pomówmy o przydatności suplementu, bo to korzyści, jakie można uzyskać, odgrywają najważniejszą rolę przy wyborze suplementacji. A w tym przypadku jest ich naprawdę sporo.

I tak:

 • zielony jęczmień znacząco poprawi twój metabolizm oraz pracę wątroby,
 • pomoże ci w pozbyciu się tzw. trzewnej tkanki tłuszczowej,
 • fruktany i fruktooligosacharydy z młodego jęczmienia korzystnie wpłyną na bakterie jelitowe – poprawią trawienie i pośrednio zbudują odporność,
 • młody jęczmień wyreguluje poziom glukozy we krwi oraz korzystnie wpłynie na poziom cholesterolu,
 • pomoże ci w utrzymaniu odpowiedniego pH w organizmie – jest znanym i cenionym „odkwaszaczem”,
 • dodatkowo – garcynia kambodżańska, z zawartym w niej HCA pomoże ci szybciej spalić tłuszcz, poprawi nastrój i zwiększy efektywność treningów.
green barley plus

To sporo korzyści, a i tak nie wszystkie. Stosowanie >>> Green Barley Plus może się więc okazać naprawdę dobrym rozwiązaniem.

Skład Green Barley Plus

Green Barley Plus jest o tyle uniwersalny, że można go wykorzystać jako środek oczyszczający organizm i wspomagający odchudzanie. W tym drugim przypadku łączy zalety spalaczy, antyoksydantów i stymulatorów metabolizmu.

Działanie to zawdzięcza dwóm silnym składnikom odchudzającym: zielonemu jęczmieniowi i garcynii kambodżańskiej.

Suplement zawiera je w odpowiednich dawkach i proporcjach, co pozwala na osiągnięcie możliwie najlepszych efektów w najkrótszym czasie, są to:

 • ekstrakt z liści młodego jęczmienia, w dziennej porcji 1000 mg ekstraktu w stosunku 10:1, co odpowiada 10000mg ekstraktu 1:1,
 • ekstrakt z garcynii kambodżańskiej w dziennej dawce 50mg ekstraktu w stosunku 5:1, co odpowiada 250 mg ekstraktu 1:1,
 • kwas hydroksycytrynowy 60% zawartości garcynii, czyli odpowiednio 30mg / 150mg.

Całość jest w łatwej do połknięcia kapsułce żelatynowej.

Dawkowanie i skutki uboczne

O ile nie przesadzisz z ilością ani zielony jęczmień ani garcynia kambodżańska nie spowodują żadnych skutków ubocznych. Jednym słowem Green Barley Plus jest całkowicie bezpieczny.

Dawkowanie nie jest uciążliwe – wystarczy przyjmować 2 kapsułki dziennie, popić je wodą i to wszystko.

Pamiętaj jednak by nie przekraczać zalecanej dawki. Skład został dobrany tak, by właśnie 2 kapsułki zadziałały optymalnie. Nie potrzebujesz więcej, a z suplementami, jak ze wszystkim nie należy przesadzać.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do dawkowania czy ewentualnych przeciwwskazań (jesteś osobą chorą, bierzesz leki) – skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem suplementacji.

I jeszcze jedno: suplementy tego typu na pewno nie są przeznaczone dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

Działanie Green Barley Plus

O działaniu zielonego jęczmienia (czytaj np. też tutaj) i garcynii już wspomnieliśmy, poświęćmy jednak jeszcze chwilkę na wyjaśnienie, skąd się to działanie bierze.

Jeśli chodzi o zielony jęczmień to warto wiedzieć, że:

 • zielony jęczmień zawiera dużo witamin i minerałów, spośród których warto wymienić witaminy E, K, B oraz C i minerały takie jak żelazo, magnez, wapń czy potas,
 • zielony jęczmień zawiera bardzo dużo białka – stanowi ono ok. 50% całej suchej masy,
 • w skład zielonego jęczmienia wchodzi też cała masa aktywnych enzymów (około 300), które wspomagają pracę organizmu oraz działają m.in. naprawczo i przeciwutleniająco,
 • ważnym składnikiem zielonego jęczmienia jest też chlorofil, który bodaj najintensywniej oczyszcza organizm z toksyn (to dlatego warto jeść wszystko to, co jest intensywnie zielone!).

Z kolei garcynia kambodżańska, a właściwie zawarty w niej kwas hydroksycytrynowy:

 • przyspiesza spalanie tłuszczu,
 • hamuje łaknienie,
 • poprawia nastrój,
 • stymuluje lipolizę,
 • poprawia wydolność.

Czy ten suplement pomaga schudnąć? Opinie

Na pewno korzystnie stymuluje pracę organizmu i ułatwia redukcję tłuszczowej masy ciała, chroniąc tę beztłuszczową (mięśnie).

Oczywiście leżąc na kanapie, objadając się fast foodami i stosując suplement nic nie osiągniesz, ale jeśli zdecydujesz się stosować Green Barley Plus dbając o siebie – twoje osiągnięcia będą znacznie większe.

Opinie potwierdzają to odchudzające działanie. Sporo osób wypowiadających się na forum ceni też ten konkretny zielony jęczmień w tabletkach za właściwości oczyszczające. Generalnie to suplement o bardzo dobrym składzie i niezwykle pozytywnym wpływie na organizm.

Gdzie kupić Green Barley Plus?

Green Barley Plus raczej nie znajdziesz w sklepach Ceneo, możesz za to poszukać go na Allegro. Radzę jednak daleko posuniętą ostrożność, bo popularne suplementy bywają często podrabianie.

Polecam 3 opcje przy których masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu i gwarancję satysfakcji:

Zakup w oficjalnym sklepie – pojedyncze opakowanie lub w korzystnym pakiecie, pod adresem >>> GreenBarleyPlus.pl.

Zakup próbnego opakowania, też w oficjalnym sklepie, próbne opakowanie sprzedawane jest z 20% ZNIŻKĄ >>> strona to GreenBarleyPlus.pl – Oferta Specjalna.

Zakup w drogerii internetowej – tu też można zyskać jakieś zniżki >>> Nuvialab.com/pl/ – Green Barley Plus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też: