Eron Plus – tabletki na potencję i na męskość

Zacznę od tego, że cudowne tabletki na potencję nie istnieją, ale faktem jest, że każdy z dostępnych w sprzedaży środków działa, tyle że w sposób ograniczony. Pomaga, ale pewnych czynników nie zastąpi.

W zasadzie istnieje cudowny środek. Jest nim atrakcyjna partnerka! Tego nie zastąpi żadna tabletka i do tego wszystko się sprowadza. Fakt, iż dostępne na rynku preparaty mogą pomóc w erekcji, ale samo pożądanie na płaszczyźnie zstępującej od psychiki do fizjologii zależy od czegoś zupełnie innego.

Tak w ogóle artykuł będzie krótką recenzją produktu o nazwie >>> Eron Plus (możesz tu już teraz sprawdzic co to takiego i jak działa), ale zanim do recenzji przejdziemy, pogadajmy chwilę o potencji jako takiej i o wspomagających ją środkach.

Nie zawsze chodzi tylko o potencję

Otóż dla porządku powiedzmy sobie, że nie należy zapominać, że na potencję ma w pierwszym rzędzie wpływ ogólna kondycja zdrowotna organizmu. Odrywanie kwestii wydolności seksualnej od szerszego kontekstu zdrowotnego jest ze swej natury błędne. Zarówno seks wpływa na stan zdrowia, jak i stan zdrowia wpływa na jakość życia seksualnego, czyli w pierwszym rzędzie na potencję.

Nawet mężczyzna, który nie uskarża się bezpośrednio na potencję może nie sprostać wszystkim wyzwaniom życia intymnego. Wprawdzie mało się o tym mówi, ale lekarze już od wielu lat wskazują na pewne pozycje miłosne, które są lepsze w przypadku, gdy mężczyzna nie cieszy się zbyt dobrym zdrowiem lub fizyczną kondycją. W skrajnym przypadkach, zwłaszcza chorób serca, może dojść do całkowitego zakazu ze strony lekarza, gdyż wysiłek spowodowany seksem oraz silne napięcia, jakie mu towarzyszą, mogą skończyć się zwałem.

Jak widać, niekoniecznie należy zwracać uwagę tylko na potencję. Zwykle osoby uprawiające sporty lub ciężko pracujące, na potencję nie narzekają. Chyba, że dojdzie do długotrwałego przemęczenia. Trzeba więc umieć odpowiednio przeplatać wysiłek fizyczny i odpoczynek.

Wyniki badań naukowych

Z badań przeprowadzonych przez kilka niezależnych zespołów naukowych na terenie kilku krajów europejskich i USA wynika, że najmniej na potencję narzekają górale. Cieszą się udanym seksem do bardzo późnego wieku. Nie powinno to nikogo dziwić. Przecież oni, nawet gdy wychodzą na piwo, to zawsze mają „pod górkę”. Gdy mieszka się w górach, każdy spacer już sam z siebie jest bardziej intensywny od chodzenia po nizinach.

Na drugim miejscu znajdują się zawodnicy i amatorzy uprawiający sporty siłowe. Natomiast na przeciwnym biegunie są mężczyźni pracujący w pozycji siedzącej, którzy nie uprawiają regularnie żadnego sportu i przemieszczają się zwykle samochodami.

Co ciekawe, naukowcy podkreślają, że wprawdzie na potencję ma wpływ dieta, ale przy dużej ilości ruchu nie odgrywa ona tak znaczącej roli. Badania dowodzą, że lepiej wypadają osoby odżywiające się bez żadnych racjonalnych wytycznych, ale za to bardzo czynne fizycznie, niż ci, którzy dbają o żywność, ale większość dnia pozostają bez ruchu.

Nie jest to zachęta do zaniechania dbałości o sposób żywienia. Chodzi tylko o zwrócenie uwagi na czynnik decydujący, a jest nim intensywny wysiłek fizyczny. Taki styl życia przedłuża nie tylko czas życia, ale sprawia, iż na potencję można liczyć nawet po siedemdziesiątce.

Nie ma powodów do paniki?

W wielu artykułach i wypowiedziach specjalistów podkreśla się, że od czasu do czasu każdy mężczyzna miewa okresy, gdy na potencję nie może liczyć. Pojawiają się trudności z erekcją, ale są sporadyczne. W takim wypadku nie ma powodów do paniki. Zwykle wystarczy wypocząć.

Niby muszę przyznać rację tego typu opiniom, ale mówiąc szczerze przychodzi mi to z trudem. Może jestem inny, ale jeszcze nigdy, a trochę już żyję, nie zdarzyło mi się narzekać na potencję. Jeśli ktoś ma inaczej, to być może i nie ma powodów do paniki, ale jest to widoczny sygnał, że coś jest nie w porządku. Trzeba też pamiętać, że z wiekiem nie będzie coraz lepiej, lecz coraz gorzej. Zalecałbym w takim wypadku przeanalizować swój styl życia, a nawet udać się do lekarza na badania stężenia hormonów męskich. Radzę także zastanowić się nad swoim nastawieniem psychicznym do życia. Stany permanentnej rozpaczy i budzenie się każdego dnia z uczuciem zniechęcenia, również nie wpływają dobrze na potencję.

Dostępne środki na potencję

Nie publikujemy tego wszystkiego, by dowodzić, że tabletki na potencję są nieprzydatne. Czasem są wręcz konieczne. Warto jednak zwrócić uwagę na całokształt problemu. Natomiast bywa tak, że preparaty na potencję pomagają w przełamaniu nie tylko zahamowań fizjologicznych, ale nawet psychicznych.

Nie są to środki szkodliwe – i tu dochodzimy do >>> Eron Plus.

Eron Plus na potencję i na męskośc

Dostępny w Polsce (podobnie jak na całym świecie) Eron Plus można uznac z powodzeniem za naturalny odpowiednik Viagry i jej podobnych środków zawierających sidenafil, czy leki nieco nowszej generacji.

Ale to jeszcze nie wszystko.

Tak naprawdę, na podstawie solidnej analizy stwierdzam, że to nie tyle suplement na erekcję (poza wywołaniem erekcji Viagra nie robi nic innego), ale też suplement na męskośc!

Co uprawnia do tego typu stwierdzenia?

Przede wszystkim fakt, że Eron Plus zawiera inhibitory fosfodiesterazy typu 5. Wspomagają one erekcję, jednak nie zastąpią normalnej stymulacji seksualnej i działają tylko przy jej udziale. To po pierwsze.

Po drugie: zawiera stymulatory hormonu wzrostu i ekstrakty z ziół zwiększających poziom testosteronu.

Po trzecie: zawiera też mega dawkę l-argininy HCL (podobnie jak wszystkie permeny i lideriny), która sama w sobie działa niemal natychmiast po zażyciu, a w towarzystwie długotrwale działających ziół testosterono i hormono-wzrostowo twórczych znacząco zwiększa męską wydolnośc, wydajnośc i ogólnie pojmowaną sprawnośc!

Eron Plus jest bodaj najlepszą propozycją z kategorii suplementów na męskośc na dzień dzisiejszy.

Gdzie go kupic?

Na pewno nie na bazarze. Jest dostępny via internet na terenie całej Polski, Europy i świata via strona dystrybutora, w naszym przypadku >>> EronPlus.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też: