Amino Acid’s Complex

Obecnie na rynku znajduje się mnóstwo suplementów zawierających aminokwasy. Dyskusja, które z nich są lepsze, a które gorsze nie ma większego sensu. Dla potencjalnego użytkownika najważniejszy jest skład i cena. Oto jedna z wielu propozycji – Amino Acid’s Complex.
Tym razem to nie tylko potężna dawka najpotrzebniejszych organizmowi aminokwasów, lecz także mieszanka minerałów i słynnego ziela Tribulus Terresstris, uznanego w sporcie jako silny legalny środek podwyższający poziom testosteronu. My stawiamy rzetelne dane ponad marketing, dlatego możemy napisać wprost, iż badania naukowe nie potwierdzają jakoby wyciąg z Tribulusa podwyższał poziom testosteronu. Dlaczego więc cieszy się on ciągle taką popularnością?
Wykazano, że mimo wszystko Tribulus Terresstris (buzdyganek naziemny) powoduje zwiększenie potencji i poprawę reakcji seksualnych u zwierząt, jak i u mężczyzn. Dzieje się tak za sprawą substancji o nazwie protodioscyna, która bardzo przypomina ludzkie DHEA. Czym jest DHEA? Jest hormonem sterydowym produkowanym z testosteronu. Poziom DHEA wprost przekłada się na szybkość starzenia naszego organizmu. Im więcej tego hormonu, tym jesteśmy biologicznie młodsi i silniejsi. Wysoki poziom DHEA pomaga także w zwalczaniu wielu chorób.
Co najbardziej interesujące hormon ten ma silne działanie anaboliczne! Dostarczona z zewnątrz protodioscyna będzie działała tak samo jak DHEA. Obalamy więc mit o podwyższonym testosteronie, ale wskazujemy na rzeczywiste korzyści płynące z suplementacji Tribulusem.
Zaś pełna gama aminokwasów powinna ogólnie podwyższyć wydzielanie najważniejszych hormonów anabolicznych, jak: testosteron, IGF-1 czy wreszcie legendarny hormon wzrostu HGH.
Dla kogo jest to suplement? Na pewno nie dla młodzieży. Raczej dla mężczyzn nieco starszych takich, którzy przekroczyli wiek 25 lat. Im ktoś starszy tym bardziej powinien odczuć dobroczynny wpływ tej kompozycji. Zwłaszcza w sferze seksualnej, ale też na treningach. W tym drugim wypadku szczególnie polecana będzie suplementacja Amino Acid’s Complex w okresie wyjątkowo ciężkich treningów gęstościowych lub budowania siły maksymalnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też: