Dziennik treningowy: Sylwia

4 odpowiedzi do artykułu “Dziennik treningowy: Sylwia

  1. stefan

   Najpierw musimy nieco zwiększyć siłę mięśniową i pobudzić układ nerwowy. Proponuję takie coś. Trening trzy razy w tygodniu:
   D1.
   Przysiad – spróbujmy bez obciążenia natomiast z dokładną techniką, gdyby jednak kolano zaczęło się odzywać to proszę to zarzucić.
   HP – dynamiczne ćwiczenie. Na początek proponuję kij od szczotki albo jakąś lekką rurkę. Ważna jest dynamika. Mocne wybicie z nóg. Wygląda mniej więcej tak.

   D2.
   Wyciskanie na ławce poziomej – chwyt sztangi na ok. 55 cm. Gryf za każdym razem powinien dotknąć ciała, gdzieś na wysokości dołu klatki piersiowej.
   Wiosłowanie sztangielką jednorącz

   D3.
   Półmostek biodrowy – opis znajduje się w artykułach o treningu dla kobiet.
   Przyciąganie ciała do futryny – staje Pani tuż przy futrynie lub innym podobnym obiekcie. Rękami należy się złapać futryny na wysokości brzucha. Odchylamy ciało maksymalnie w tył i potem przyciągamy się rękami. Przy czym pracują głównie plecy i ramiona, a nogi stanowią wyłącznie podporę. Cały czas powinno się być wyprostowanym. Brzuch lekko napięty łopatki ściągnięte.

   Wszystkie ćwiczenia w systemie 7 serii po 3 powtórzenia. Jak uda się wykonać, to na następnym treningu 4 powtórzenia w każdej serii, później 5 itd, aż do 10. Pozdrawiam

 1. Sylwia

  Dzisiaj byłam 1,5 minut w komorze na krioterapii. Przed komorą zmierzono mi ciśnienie (120/80), które było dużo niższe niż normalnie.Normalnie mam 140/90.
  Potem jeździłam na rowerku przez 0,5 godziny.
  Na śniadanie zjadłam omlet z jajka i z ziemniaka z kwaśnym mlekiem bo wiedziałam, że będę miała czas na następny posiłek dopiero po 19. Moja waga dzisiaj:69,7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też: